İnsan Kaynakları Politikamız

Sürekli gelişime açık, proaktif ve stratejik kararlarda etkin bir İnsan Kaynakları yapısı ile, Baylan Grubun genç ve dinamik kadrosunun bilgi, beceri ve motivasyon düzeylerini en üst seviyeye çıkarmayı, müşterilerimize sunulan kaliteli ve müşteri odaklı hizmeti/ürünleri her geçen gün daha da iyileştirerek, iş verimliliğini artırmayı amaçlamaktayız.

Baylan Grup, çalışanlarını başarıya odaklanmış adaylar arasından seçiyoruz. Çeşitli iş olanaklarımızla eğitimli, gelişime açık, yaratıcı yeni mezun ve deneyimli çalışanlar için doğru kariyerin kapılarını açıyoruz.

Oluşturulan ortak başarı bilinci ve çalışan memnuniyetini geliştirici faaliyetler müşterilerimize sunulan kaliteli hizmeti tamamlayan diğer unsurlar olarak İnsan Kaynakları Bölümü tarafından çalışanlarımıza katılan değerlerdir.

Eğitim

Çalışanlar bilgi, beceri düzeylerinin artırılmasına ve kariyer planlarına yönelik olarak ilgili eğitim programlarına katılırlar. Çalışanların görevine yönelik olarak; yurtiçi ve yurtdışı, sınıf içi veya münferit eğitimler ile işbaşı eğitimlere katılmaları sağlanır.

Kariyer Yönetimi

Baylan Grup da başarılı olan her çalışan, başarısını devam ettirdiği sürece en üst kademeye kadar yükselme şansına sahiptir. Kendi yöneticisini kendisi yetiştirmeyi hedeflemiş bir kurum olarak, tüm çalışanlarımız kurum içindeki yatay ve dikey kariyer olanaklarından haberdar edilirler. Ek olarak tüm çalışanlar, şirket içi iletişim kanalları ile kendileri için çizilmiş yatay ve dikey kariyer haritalarını inceleyerek kariyer hedeflerine ulaşmaları için gereken bilgi-beceri düzeyi ile yetkinlikleri inceleyebilirler.

İş başvurularınızı aşağıda bulunan alan üzerinden bize gönderebilirsiniz. CV’leriniz aday havuzunda tutulmakta ve açılan pozisyonlar için aday havuzunda bulunan ve uygun kriterleri sağlayan tüm adaylar eşit bir şekilde değerlendirilecektir.

Not: Güncel iş ilanlarımıza (açık iş ilanı varsa )  “Açık pozisyonlar” butonu üzerinden erişebilirsini